Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Ako nájsť upíra

Publikované 16.11.2017 v 14:44 v kategórii Upíri, prečítané: 109x

Keď som písala o premene na upíra tak som tam spomínala že je potrebné nájsť dakeho, tak teraz vám tu upresnim že ako ich hľadať alebo ako ich prilákať.
1. Noste zo sebou krvavý kameň 

Krvavý kameň sa dá zohnať hocikde kde predávajú take tie rôzne kryštály a magické kamienky (dúfam že má chápete)  potom keď si ho kúpite tak ho dajte pod tečucu vodu aby ste ho očistili a potom ho už iba noste zo sebou. Malo by to prilákať upírov, ale nemyslite si že hneď ako si ho kúpite tak sa vám objaví dáky upir. 

2. Majte na sebe pach krvy 

Stačí ak budete mať na sebe kvapku krvy a upir to bude vedieť hneď vycítiť. Taktiež je účinné ak máte zo sebou malú fľaštičku svojej krvy.

3. Verte

Áno aj keď veríte tak je tu väčšia šanca že natrafíte na upíra. 

4. Upírie bylinky 

S týmito bylinkami som si není istá že ako vyzerajú alebo kde rastú, ale som si istá že keď budete hľadať tak ich nájdete niekde ;)

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Nikolas 31.01.2018 v 16:58 Ahoj môžem sa ťa opitať poznaš niaku bilinu ktora bi mi mohla prezradit kto som prepač ale nemozem o tom pisat ale nutne bi som to musel vediet .ospravldunujem sa ale naozaj nemozem pisat konkretne veci


 • Wewa♥ 02.02.2018 v 16:28 no budem ťa musieť sklamať ale budeš sa musieť rozpísať lebo z "bylina ktorá by mi vedela povedať kto som" viem vyčítať s prepáčením hovno ...


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?