Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Ako sa stať upírom ?

Publikované 11.11.2017 v 17:15 v kategórii Upíri, prečítané: 226x

Často sa mi stáva že sa ma ľudia pýtajú "Ako sa mám stať upírom?, Je to možné?, Aká je premena?" a podobné otázky, preto v tomto článku vám poviem o premene v upíra, jej výhody a nevýhody a podobne :)
Ešte predtým ako začnem.. Premyslite si všetko 3-krát pred tým ako to začnete robiť. Není to žiadna sranda ako sa to zdá..

1. Uhryznutie upírom 
Inak povedané, je to premena iným upírom. Je to najistejšia ale zároveň aj tá najťažšia a najriskantnejšia premena.

AKO NATO?
Takže po prvé, musíte nájsť hocijakého upíra ktorý bude ochotný vás premeniť. Není to až také ľahké ako sa to hovorí ale verím že po určitom čase hľadania sa dáky ukáže. Väčšinou sa pohybujú na opustených miestách kde ich len tak niekto nevyruší. Podľa oblečenia alebo správania ich nerozoznáte keďže sa snažia nevytŕčať z radu. Snažte ich hľadať podľa inštinktu. Znie to blbo ale skúste to. Keď sa vám zdá jeden človek podozrivý tak ho skúste nenápadne sledovať a zisťovať o ňom dáke užitočné informácie ktoré vám prezradia že je to upír. No, keď už dákeho nájdete poproste ho o premenu, ale nie vždy bude súhlasiť keďže po premene bude mať s vami starosti navyše.

RIZIKÁ:
Nie vždy sa premena podarí, buď to na vás nebude pôsobiť alebo vás to po niekoľkých dňoch zabije.2. Upíria krv
Tiež sa dá povedať že je to najistejšia premena a je aj menej nebezpečná ako tá predošlá.

AKO NATO?
Sú tu 2 spôsoby. Buď nájdete upíra ktorý vám krv s radosťou podaruje alebo si ju budete musieť zakúpiť v špeciálnom obchode s podobnými vecami. Obchody sú rozmiestnené po celom svete a menia svoju pozíciu dosť často preto je ich dosť ťažké nájsť ale verím že vám sa to podarí nájsť presne ako mne :)

RIZIKÁ:
Neznáme..

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vampire blood

3. Po určitom veku života sa premeníte sami
Áno je to vlastne premena kde nemusíte robiť skoro nič, ale nie každý ňou prejde.

AKO NATO?
Stačí ak máte vo svojej krvi gény upíra. Je to dedične preto ako som spomínala nie každý je taký šťastlivec a má tieto gény.

RIZIKÁ:
Nemá žiadne.

4. Čierna mágia 
Pri tejto premene sa nejdem dáko moc rozpisovať pretože ju nemám ešte preverenú, ale na internete je veľa ďalších blogov kde opisujú túto premenu, čiže stačí zájsť na iný blog o upíroch a tam to budete určite mať :)


Takže toto je koniec tohoto článku ;) Dúfam že sa vám páčil a dáko vám pomohol. Ak máte dáke otázky napíšte do komentára , budem odpovedať na všetky :3

Komentáre

Celkom 22 kometárov

 • Mia 11.11.2017 v 21:36 Ahoj napíšeš mi prosím na Gmail? Chcela by som sa ťa na niečo opýtať. Môj gmail: m1a05@gmail.com


 • Wewa♥ 12.11.2017 v 13:21 Ahoj, už som ti tam napísala :)


 • Kristina 17.11.2017 v 14:04 naozhaj to funguje ! vyskusala som ten 4 sposob a teraz som upir :) dakujem ti


 • Wewa♥ 17.11.2017 v 14:21 Kristina - To som rada že ti to fungovalo :3


 • Isabelle 17.11.2017 v 22:36 Ahoj, nejako v sebe cítim upíra už od mala. Ale ako ho v sebe "prebudiť" ?


 • Wewa♥ 18.11.2017 v 01:12 Isabelle - Skús to trochu rozpísať čo presne myslíš tým cítením :)


 • Izabela 13.02.2018 v 18:55 Vážne? ako prosím ťa nájdem upíra? Túžim potom stať sa upírom už neskutočne dlho. Zatiaľ som nič nenašla. Ak máte nejaký typ, napíšte mi prosím na e-mail - isabellew932@gmail.com


 • Vampires_Empire 03.03.2018 v 07:58 Vitajte v (Immortal Vampire Empire). Chcete byť nesmrteľným upírom, stále v ľudskej podobe, s talentovaným mozgom, ktorý sa znova vráti k upírovi v dobrom postoji za desať minút k ľuďom bez toho, aby oddialil dobrú ľudskú pozíciu. Svet nesmrteľných upírov Empire, kde sa život zjednodušuje, urobili sme toľkých upírov a zbohatli ich, uistili ste dlhý život a prosperitu, musíte byť veľmi citliví na duševnú bdelosť, silnejšiu a veľmi rýchlu, nebudete sa obmedzovať len na chôdzu v noci, a to dokonca aj na samom strede denného svetla, ktoré budete musieť prechádzať, je to príležitosť na to, aby mohol mať nesmrteľný vírus ľudského upíra v dobrej pozícii. ak máte záujem, kontaktujte nás na adrese immortal.vampires666@gmail.com


 • Anonim 17.03.2018 v 07:41 Ked sa chcete stat upirom napiste na vampireincantations@gmail.com ... pomozu vam....aj mne pomohli


 • Lukas 17.03.2018 v 21:18 Ahoj, chcem sa stať upírom ale neviem presne ako, proste ja to cítim v lebe vela energie a viem vela veci ktoré súhlasia k upírom, ked sa náhodou porežem musim to piť proste takéto Veci pls pomôžte mi :)


 • Anonymka:D 03.04.2018 v 18:25 Anonim-Ako ti pomohli :o?


 • Anonymný 16.04.2018 v 18:54 Kristína kde si našla upíra


 • Anonymný 16.04.2018 v 18:55 Kristína kde si našla upíra


 • bianka 16.04.2018 v 18:55 Kristína kde si našla upíra


 • Wewa♥ 17.04.2018 v 18:42 Poprosím aby ste nekontaktovali tieto dva Gmaily, sú to podvodníci ktorý chcú z vás dostať iba informácie a prachy. Sama som si to overovala.

  vampireincantations@gmail.com
  immortal.vampires666@gmail.com


 • Nataly 18.04.2018 v 20:24 Ahoj chcela by som sa ťa opítať pár veci napísala by si mi prosím napíč mi na gmail natalia.molnarova.555@centrum.sk


 • Wewa♥ 18.04.2018 v 22:16 Nataly - Prepáč, ale ten mail není platný, mohla by si mi teda napísať radšej ty?


 • niekto 23.04.2018 v 20:08 je mi 274 rokov a vetších tupcov som nikdy nevidel píšete tu úplne blbosti 90% idiotov ktorí sem doidu nemajú ani 10 rokov a tu si píšu aby sa stali upírmi poradím vám nepozerajte na filmy napr. twilight alebo hocičo tomu podobné takých bytostí ako upíri je málo a človek sa tak musí narodiť s tím genom rozhodne ne tím že napíše na zoznamku že hladám upíra ktorí ma premení na upíra pane bože ludia spametajte sa keď už o tom chcete vedieť tak nie internet ale knihy a to že tu niekto napíše taký a taký klan ktorí má tisíc rokov a napíše vám aby ste si kúpili kotlík a žabu a čarovnú paličku vám nepomôže na takéto stránky ako sa stať upírom to píšu ludia ktorý to videli s filmov jedine kde sa môžte dozvedieť pravdu tak je v knihách ktorých tiež nieje vela a hromada bola zničená vo vojnách ale na internete zistíte asi tolko čo o guličkovom počítadle.


 • niekto 23.04.2018 v 20:23 Wewa mám na teba otázku stretla si niekedy upíra alebo vlkodlaka alebo hociakú nadprirodzenú bytosť?. Lebo dala si tu "návod ako sa stať upírom" odkial si nato došla že sa to takto robí?. Stretla si upíra ktorý ty dal príručku nato ako sa stať upírom alebo to máš s filmov. Lebo sú taký geniovia ktorý robia tieto stránky tím spôsobom že sa rozhodli si spraviť filmovú etapu o upíroch že v jednej dobe začali pozerať twilight alebo upírie deníky lebo podla toho čo na tích blogoch píšu to tak vipadá a aby som povedal pravdu tak uteba to tiež tak vipadá. Najviac ma vždy prekvapí keď niekto napíše "Chcem sa stať upírom prosím radu PS:je mi 9" neviem kde ty ludia berú ten rozum ale odpoveď poznám, žiaden rozum nemajú. A taká menšia rada tiež je tam veková hranica upírom sa človek stane v 18 rokoch teda vtedy to tak žačne pri 18 narodeninách a do 19 rokoch má už plnú moc a po veku sa moc násobí. Keby si sa niečo chcela spítať napíš pozerám že ten Blog stále funguje a ja mám času prebitok.


 • Haterka Včera v 15:55 Tak takéto veci som už počula. Ty si to proste iba skopírovala. Pretože toto už napísala iná blogerka a omnoho skoršie ako ty. A je to úplná blbosť lebo to nefunguje. A mohla si si vymyslieť niečo lepšie. Ahoj :)


 • niekto Včera v 20:22 Haterka aké originálne meno na bytosť tvojej povahy. Samozrejme že to okopírovala aj milíon ďalších ludí pretože to majú s filmov,seriálov atd. keby že si trochu ponamáhaš ten tvoj kurací mozoček by si zistila že je to všade to isté. Vypitie upírej krvi nič neurobí. Kúsnutie dostaneš otravu krvi to ťy iba zabije a ešte keď do tepny tak vykrvácaš. Čierna mágia čo viem tak to nikdy nedopadlo dobre a ak ano tak sa nič nestalo iba premena časom je správna inač sa človek proste nestane upírom ale čo už to je podstata ludstva hladieť do bielej steny po dobu svojej existencie. Nikdy sa nedozvedia veci ktoré majú rovno pred sebou. Ale do vesmíru by sa hnali, hlavne keď nič nevedia o svojej planéte tak načo by sa ťahali na mars. Skrátka je zbitočné písať heitovať takéto články je samozrejmé že to je skopírované lebo viac o tom nevedia a viac o tom nikdy vedieť nebudú teda aspoň takýmto prístupom.


 • niekto Včera v 20:24 Vlastne je tu ešte druhý spôsob ako sa môže stať človek upírom.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?