Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Ako si spomenúť na minulé životy ? / smrť

Publikované 10.02.2018 v 22:30 v kategórii Ostatné, prečítané: 85x

Skúsenosti terapeutov poukazujú na to, že k tomu, aby človek prišiel do kontaktu so svojimi minulými životmi, je treba mimo iného mimoriadne silnú motiváciu, trpezlivosť, vytrvalosť a nenechať sa odradiť neúspechom. Tiež by si mal vybrať svoju cestu a metódu. Ak sa nechceme nechať uviesť do regresie nejakým terapeutom, môžeme začať sami.

Každý večer pred spaním opakujte:
"Teraz zaspávam a vo svojom sne budem prežívať svoje predchádzajúce vtelenia a po prebudení si budem úplne všetko pamätať."

Ako asi prebieha smrť:
Človek umiera a v okamihu, keď dosahuje najvyššej telesnej tiesne, počuje ako jeho lekár prehlasuje, že zomrel. Počuje nepríjemný zvuk, hlasné zvonenie a súčasné cíti, že sa pohybuje nejakým dlhým čiernym tunelom. Potom sa náhle ocitá mimo svojho fyzického tela, ale stále ešte v jeho bezprostrednej blízkosti, a vidí svoje telo z diaľky ako divák. Po chvíli sa spamätá a tak trochu prispôsobí svojmu zvláštnemu stavu. Spoznáva, že má stále ešte nejaké telo, aj keď značne odlišné a s inými schopnosťami. Prichádzajú iný aby ho privítali a pomohli mu. Vidí duše zomrelých príbuzných a priateľov a obsahuje sa pred ním akýsi milujúci a láskavý duch - niečo, čo doteraz nepoznal - akási bytosť zo svetla. Položí mu otázku, ktorá ho prinúti k ohodnoteniu vlastného života a pomôže mu pri tom panoramatickou projekciou dôležitých udalostí jeho života. V určitej chvíli má zomrelí pocit, že sa približuje k nejakej bariére alebo hranici, deliacej zrejme život pozemský od života budúceho. Zisťuje ale že sa musí vrátiť späť, že jeho čas nenadišiel. Váha, pretože je už taký zaujatý svojimi novými zážitkami, že sa vrátiť nechce. Je porazený intenzívnymi pocitmi radosti, lásky a mieru. Ale potom sa predsa len nejako zjednotí so svojím fyzickým telom a žije ďalej.

Tibetská kniha mŕtvych:
Podľa tejto knihy sa najskôr odlúči duch alebo duša umierajúceho človeka od tela. Onedlho upadne jeho duša do mdloby a ocitne sa v nejakej rokline. Ale nie v hocijakej rokline, nielen v akomsi hmotnom údolí, ale v úžine, ktorá presne zodpovedá jeho osobnému hraničeniu, v ktorej jeho vedomie stále existuje. Vníma hrozné a desivé zvuky a vidí seba a svoje okolie v šedivom hmlistom osvetlení. Diví sa, že sa nachádza mimo svojho tela. Vidí a počuje ako jeho priatelia hovoria, nariekajú okolo jeho mŕtvoly a pripravujú pohreb. A keď sa pokúša ich osloviť zisťuje, že ho nemôžu vidieť ani počuť. Nie je dôležité, či v reinkarnáciu veríte. Ak zákony karmy a božej milosti skutočne existujú, budú pôsobiť nezávisle na naše postoje. Je však nutné, aby sme sa chovali tak, aby sme ďalšie karmické dlhy nerobili. Skeptik sa môže spýtať: "A čo ak žiadna karma či reinkarnácia alebo večný život neexistujú?"
Ale čo ak áno ?!


Prepáčte za dlhší článok ale prišlo mi to ako zaujímavá téma tak dúfam že sa aj vám bude páčiť ♥

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?