Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Ako si zmeniť farbu očí

Publikované 12.11.2017 v 19:49 v kategórii Wicca, prečítané: 477x

Dneska som našla veľmi zaujímavé kúzlo a ako ste si mohli prečítať s nadpisu jedná sa o zmenu farby očí. Vopred hovorím že toto kúzlo nie je pre začiatovníkov preto to chvíľu môže trvať kým sa vám to podarí ;)
Zatvorte svoje oči. Musíte sa sústrediť, nemyslieť na nič. Potom ako je vaša myseľ úplne čistá začnite pomaly myslieť na vašu pôvodnú farbu očí (čiže na vašu farbu akú máte teraz). Teraz začnite myslieť nato ako sa vaša farba očí začne pomaly meniť na farbu očí akú si želáte. Vidíte ako sa začne meniť vaša naturálna farba očí.

Tento proces môže trvať až 15 min, v prvých pokusoch, a budete to musieť opakovať každú chvíľu. Hlavne nesmiete zabudnúť na tú farbu na ktorú sa vám majú zmeniť oči, inak sa toto kúzlo zruší a môžete začať od začiatku.
Zo začiatku nemusíte vidieť zmenu v zrkadle. Na to aby ste zistili že či sa vám zmenila farba, opýtajte sa druhej osoby akú farbu vidia oni. Tí ktorí vás poznajú veľmi dobre nemusia vidieť tú zmenu, ale ak budete viac trénovať zmenu budú vidieť čím ďalej tým viacerí ľudia. Hlavne nezabúdajte veľa trénovať. Tak veľa šťastia a vaše výsledky mi posielajte do komentárov :)♥

 

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Anonymný 25.02.2018 v 14:39 Ta fotka - to je tvoje oko?


 • Wewa♥ 25.02.2018 v 16:44 Nie neni


 • Dáška 17.06.2018 v 20:23 A dá sa viac krát zmeniť farba očí


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?