Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Povahy upírov

Publikované 04.12.2017 v 15:54 v kategórii Upíri, prečítané: 60x

Mala som s nimi pár skúseností a zitila som ako zbežne mávajú povahy..taktiež vám tu napíšem ako sa radšej k nim nesprávajte... Inak som tu nováčik a budem sa podpisovať Ria aby ste ma rozoznali od zakladateľky. Všetko čo píšem je z vlastnej skúsenosti...
1.Povaha Upíra
Keď stretnete upíra,tak je očividne ,že to hneď zistíte či už len podľa výzoru alebo podľa správania alebo povahy. Upíri nie sú moc na priateľský. Neznesie drzosť a dotieravosť. Málokedy sa dá s ním vyjednávať lebo si stojí za svojím kedže vie ,že si to môže dovoliť. Zvyčajne tý "mladší" nemajú radi vykanie ale zároveň chcú úctu. A čo sa týka súkromia tak vám nepovedia svoje meno aspoň väčšina. Povedia vek no meno nie.

2.Povaha Upírky
Upírky sú čo sa týka povahy podľa mňa lepšie,už len pre to lebo sú priateľské. Dá sa s nimi o všetkom porozprávať až na jednu vec čo patrí aj k upírom...neradi hovoria o sebe!!! Síce upírky sú povahovo lepšie a radi sa väčšina priatelia s ľudmi ,nehovoria o svojom živote. Povedia vám také základné veci vek,meno,bydlisko... ale ohľadom súkromia nič.
Keď aj ste priateľky neviem ako dlho tak sa aj tak nedozviete čo sa deje.

3.Povaha premenenej upírky
Tieto dievčatá/upírky sú veľmi milé a ak sa dokážete s nimi spriateliť tak verte ,že to vydrží.
K nim nemám čo také dodať lebo boli ľudia čize časť toho správania v nich zostala..

No všetci majú podobnú povahu upíri,upírky alebo premenený. Všetci sú totiž upírmi či už od narodenia alebo nejaký čas. Ale upíri sú iný kd nás oveľa viac než si myslíme. Okrem toho že sú múdrejší, prefíkanejší,prísnejší... niesú ľudmi a verte ,že keď nejakého stretnete alebo ste už aj stretli, uvidíte sami ,že sa veľmi od nás líšia. Samozrejme ak ste všimavý xD.
To je asi všetko čo ma napadlo tu napísať...Ak budete mať nejaké otázky ohľadom tejto témy kľudne sa spýtajte rada odpoviem.
Ria

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?