Mágia a nadprirodzeno♥Všetci milovníci nadprirodzena vítajte♥

Typy upírov

Publikované 14.11.2017 v 18:45 v kategórii Upíri, prečítané: 72x

Všetky druhy upírov zoradené podľa abecedy ;)
.
Baobhan Sith

Zlá žena, ktorá miluje dobrých lovcov. Zvyčajne svoje mužské obete unaví pri tanci a potom sa im zahryzne do krku, aby mohla zo žíl vycicať všetku krv.
Cailiff

Upír bez klanu, ktorý je osamelý, čo sa v ich svete nepovažuje za silnú stránku.

Dhampír

Potomok upíra a človeka, ktorý môže byť odolný napríklad proti slnečnému žiareniu.

Fiktívny

Môže to byť aj historický upír. Tento pojem v literatúre označuje všeobecne všetky temné postavy - vlkodlakov a iných predátorov. Neživia sa výlučne krvou, ale aj energiou, citovými stavmi, sexom a jeho pôžitkami, prípadne ľudským mäsom.

Fledging

Mladý, novovytvorený upír.

GHOUL


Nemŕtva bytosť, ktorá sa živí mŕtvolami - nekrofág. Môže tiež jesť aj ľudí, keď už nie je čo.

Historický

Špecifický druh upíra, ktorý bol oživený, vstal z hrobu, aby pil krv.

Chiang-shih

Vzniká z človeka, ktorý zahynul násilnou smrťou a nebol pochovaný v rodnej zemi. Táto poskakujúca mŕtvola má neustále chuť na ľudí.

Kêr

Pre svoju schopnosť privádzať do ríše mŕtvych stále nové obete je tento druh známy aj ako "Psi z Hádesu". Tieto bohyne násilnej smrti sa živia ľudskou krvou.

Lamatsu

Démonická bohyňa Lamatsu, jeden z prvých upírov, vycicala krv veľkému množstvu malých detí, tehotných žien a mladých mužov.

Lush

Upír, ktorý sa priživuje na obeti pod vplyvom alkoholu alebo drog, aby mal väčší pôžitok.

Manananggal

Prekrásna manananggal najradšej hoduje na krvi tehotných žien. Vie sa rozdeliť na dve časti, roztiahnuť krídla a letieť.

Moderný

Nemá rád vlkolakov. Elegantný sexi typ upíra. Okrem tlkotu srdca má takmer všetko, na čo si len spomeniete.

Nadprirodzený

Živá bytosť, ktorá má energiu z druhej bytosti, z jej citov, je to "takmer človek".

Rakshasa

Ich sila sa s východom slnka vytráca. Je to po krvi bažiaci tvor, výzorom podobným vlkolakom. Rád si užíva život a najradšej cicia krv tehotným ženám a malým deťom.

Sire

Je upír, ktorý vytvorí ďaľšieho upíra z človeka - upírsky rodič. Aj keď to tvorenie nie je práve najmilšia metóda.

Strigoi

Aby sa dostal k obeti, premení sa na nejaké zviera. Lov mu uľahčuje aj schopnosť zneviditeľniť sa, takže sa môže skvele "vypariť".

Sucubus/ Incubus

Táto bytosť je niečo podobné duchovi alebo démonovi. Berie na seba podobu človeka a počas sexouálneho styku z obeťou z nej vyciciava energiu.

Tradičný

Nemŕtvy človek zmenený na "démona". Je známy svojim vycibreným vkusom a šarmom. Tradiční upíri sú šikovní lovci a majú naozajstnú potrebu cicať krv.

Upírsky poloboh

Nie je ani démon ani duch. Je to hybrid alebo nižší stupeň bohov. Nekontaktuje sa so smrteľníkmi, dalo by sa ho prirovnať k historickému upírovi. Časom sa z neho môže postupne vyvinúť obyčajný upír.

Urodzený

Nemŕtvy člen kráľovského rodu. Stáročia vládne nad upírmi tvrdou rukou, zavádza nové pravidlá a trestá svojich odporcov. Výnimoční ľudia môžu byť voči jeho schopnostiam odolní.

Yara-ma-yha-who

Ide o starý milostný príbeh: Dievča stretne netvora, ten jej vycicia všetku krv, zje ju a napokon ju celú vyvráti, až sa z dievčaťa stane tiež netvor.

Žijúci upír

sú ľudia, ktorí praktizujú upírske zvyky, ale sú stále nažive. Teda pijú krv, uspokojujú citové potreby atď. Tvrdia, že krv potrebujú piť, aby si udržali zdravie. Obliekajú sa do čiernej farby, spia v rakvách, vyhýbajú sa svetlu. Je to ich životný štýl.


Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Anonymný 18.11.2017 v 11:34 Aký typ upíra si ty ?


 • Wewa♥ 18.11.2017 v 18:08 Ja som Sire :)


 • Vampires_Empire 03.03.2018 v 08:01 Vitajte v (Immortal Vampire Empire). Chcete byť nesmrteľným upírom, stále v ľudskej podobe, s talentovaným mozgom, ktorý sa znova vráti k upírovi v dobrom postoji za desať minút k ľuďom bez toho, aby oddialil dobrú ľudskú pozíciu. Svet nesmrteľných upírov Empire, kde sa život zjednodušuje, urobili sme toľkých upírov a zbohatli ich, uistili ste dlhý život a prosperitu, musíte byť veľmi citliví na duševnú bdelosť, silnejšiu a veľmi rýchlu, nebudete sa obmedzovať len na chôdzu v noci, a to dokonca aj na samom strede denného svetla, ktoré budete musieť prechádzať, je to príležitosť na to, aby mohol mať nesmrteľný vírus ľudského upíra v dobrej pozícii. ak máte záujem, kontaktujte nás na adrese immortal.vampires666@gmail.com


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?